PODPOŘTE NÁS

Projekt Bohumínské Modelové Železnice JE CELÝ FINANCOVÁN ZE SOUKROMÝCH ZDROJŮ.
 
Zakladatel Jan Peřina věnoval spolku svou sbírku modelů TT, která v současnosti činí cca 70 lokomotiv a 700 vozů, a do výstavby kolejiště vložil své celoživotní úspory. Investovaná částka by mnohé zaskočila, a v dnešní době by vystačila na pěkný dům, ale my si raději plníme sen malého 6 letého kluka.

Práce na kolejišti asi nikdy neskončí, finance ale jednou dojdou, a proto, pokud se Vám náš projekt líbí a chcete nás v našem úsilí podpořit, budeme vděční za jakoukoliv finanční i materiální pomoc. Samozřejmostí je potvrzení pro daňový odpočet.

Finanční dary můžete posílat na účet: 2801994171/2010 vedený u Fio banky, a.s.
Velmi děkujeme případným dárcům
Budeme rádi i za materiální pomoc, ale před tím, prosím, kontaktujte některého člena vedení našeho spolku.
KUPTE SI PARCELU!
 
Nabízíme prodej parcel v našem kolejišti v měřítku TT /1:120/. Na parcele vám vytvoříme model budovy dle vašeho přání. 

Zahrádkářská kolonie

rekreační objekt, chatka u lesa, zahradní domek

2 500 Kč

Rodinný domek

běžný rodinný domek na vesnici nebo ve městě

5 000 Kč

Větší městský dům

činžovní a vícepatrový dům ve městě

7 500 Kč

Velký nebo komerční objekt

kostel, škola, hotel, firma, továrna

10 000 Kč

Oslovila vás myšlenka rodinného centra s vláčky a chtěli by jste nás podpořit, a kromě dobrého pocitu a potvrzení o daru pro daňový odpočet i získat něco navíc, takový roztomilý bonus?

Není nic jednoduššího, nabízíme zájemcům prodej parcel, zakoupíte-li si u nás parcelu, pošlete nám alespoň 4 fotky a základní rozměry, min. odkrokované, svého domku, firmy, chaty, my vám ji postavíme jako model a vhodně je umístíme do kolejiště. A až nás navštívíte, můžete se na kolejišti najít a posoudit, zda se nám to podařilo se ctí.

Jako modeláři si vyhrazujeme právo posouzení, zda požadovaná stavba se koncepčně do kolejiště hodí, pokud by to bylo moc extravagantní, museli bychom s díky odmítnout. Chceme dělat běžné české domky, architektonické skvosty, ač oceněné, by tam působily jako pěst na oko.

Počet parcel není neomezený, a je-li pro vás tento nápad zajímavý, neotálejte, zvláště při stále se zvyšujících cenách pozemků i stavebního materiálu.
 
Pokud vás tato možnost sponzoringu oslovila, kontaktujte nás, domluvíme detaily kolem fotek domků, a rozměry, zda je to typ pro kolejiště vhodný a po zaslání peněz na náš účet: 2801994171/2010 vedený u FIO banky vám model postavíme.